Про компанію

 ВОЛОДАР-МАРКЕТ” – авторитетна і шанована будівельна компанія,  відома багатьом львів”янам, адже на ринку протягом 8 років вона міцно утримує свій високий рейтинг.

А починалося все в серпні 2008 року. Тоді наші працівники мали за мету, розпочинаючи свою діяльність з невеликих обсягів ремонтних робіт, освоїти сучасні технології, сформувавши висококваліфікований склад інженерно-технічних фахівців будівничої справи. Компанія залучала висококваліфікований персонал, приваблюючи його стабільним високим рівнем заробітної плати. Працівники досягли значних успіхів в освоєнні і викорис­танні сучасних технологій та будівельних матеріалів, що дало змогу запросити до співпраці замовників і тим самим заявити про себе на терені Львівської області як про надійного та відповідального партнера.

Згодом, завдяки творчому пошуку, компанія досягла значних успіхів та придбала сучасні засоби малої механ­ізації, імпортне риштування і вже змогла запропонувати замовникам повний комплекс будівельних і ремонтно-оздоблювальних робіт. Саме це і дало змогу неодноразово вигравати тендери на виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт у Львові та Львівській області.

Високий рівень організації праці, своєчасне виконання замовлень, порядність у стосунках з партнерами — основні принципи діяльності компанії ” ВОЛОДАР-МАРКЕТ“. І як результат сьогодні окрасою обласного центру визнані будівельні споруди , а саме :Львівська обласна філія АТ “Ощадбанк,по вул.Січових Стрільців,9 , покрівля буд.№ 28 на проспекті Т.Г.Шевченка ,покрівля церкви Покрови по вул.Личаківській у м.Львові та багато інших . є вміння вдосконалювати свою майстерність, використовувати сучасні будівельні матеріали та технології будівництва, високий професіоналізм працівників та їх відповідальність за виконану роботу дозволили створити певний імідж компанії серед замовників самих різних структур.

Варто зазначити, що серед об’єктів які поповнили перелік досягнень вписано приміщення ……

Загалом велика кількість виконаних робіт ремонтно-оздоблювального та будівельно-монтажного характеру підкреслює високоякісне сучасне і вчасне вирішення завдань поставлених замовниками перед будівельною компанією “ВОЛОДАР-МАРКЕТ”. Набутий досвід і творчий потенціал піднімає рівень спроможності виконання будівельно-монтажних та реставраційно-відновлювальних робіт на ринку пропозицій нових технологій.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×